При виконанні різних робіт, пов’язаних із промисловою обробкою матеріалів, замішуванням будівельних розчинів, здійсненні комунального прибирання, обрізки дерев тощо. використовуються захисні окуляри. Також їх застосовують лаборанти в науково-дослідних центрах при роботі з хімікатами та реактивами, маляри при фарбуванні будівель, військові та інші представники силових структур, спортсмени. Незалежно від конкретної сфери застосування такі пристосування допомагають уникнути травм органів зору, різних опіків та алергічних реакцій.
Інтернет-магазин Consafety пропонує придбати тактичні окуляри та інші засоби індивідуального захисту у широкому асортименті. Пряма співпраця з виробниками дозволяє встановлювати низькі ціни на всі товарні позиції, представлені в каталозі.
Які бувають і де використовуються
Нині випускається безліч модифікацій, що різняться між собою за масою параметрів. Насамперед передбачено поділ на групи з областей застосування, а саме:
- Армійські. Цей варіант використовується військовими, поліцейськими та покликаний захищати від попадання в очі, пилу, дрібних уламків, клубів диму чи газу. Виглядають, як щільні окуляри або напівмаски, що закривають паралельно носа. Прозора поверхня забезпечується сонцезахисним покриттям.
- Робочі. Випускаються у відкритих та закритих варіантах. Служать для запобігання від проникнення сміття, тирси, уламків цегли та каміння, бризок будівельних розчинів тощо. Повинні бути міцними, витримувати різкі та часті перепади температури.
- Спортивні. Виходячи з назви, призначені для використання спортсменами в лижних та інших зимових дисциплінах, велосипедистами, мотоциклістами тощо. Оснащуються бічними захисними щитками та поляризацією, оберігають від ультрафіолетового випромінювання, попадання комах та щебеню.
При виборі варто пам’ятати, що герметичні варіанти надають набагато більше захисних властивостей. Але вони можуть сильно запітніти в жарку пору року, і тиснути на шкіру обличчя при тривалому носінні.
Конструктивні особливості
Деякі моделі оснащуються отворами для прямої вентиляції, що розташовуються в бічних частинах оправ або по їх периметру. Безліч таких виробів зовні можуть бути схожими на звичайні окуляри для корекції зору. Однак в основному вони мають гумку або ремінець для фіксації на лобі.
Як правило, вони можуть похвалитися конструкцією з цілісним склом, що не поділяються на дві окремі частини під ліве та праве око. Сьогодні більшість таких окулярів мають регульовані дужки, що дозволяє пристосувати їх під фізіологічні особливості конкретної людини.
Як базовий матеріал для виготовлення найчастіше віддається перевага полімерним сплавам. З цієї причини оправи набувають особливої м’якості та еластичності з внутрішньої сторони, а зовні вони навпаки стають міцними та твердими. При підборі рами головне, щоб вона не чинила зайвого тиску на віскі, лоб і перенісся. В іншому випадку можуть початися тривалі головні болі.
Найбільший попит мають окуляри з лінзами з полікарбонату. Такий посилений пластик характеризується підвищеною міцністю, і водночас важить майже вдвічі менше за скло. Якщо вибирати між цими двома матеріалами, потрібно знати, що огляд і властивості прозорості будуть краще у скляних лінз.
В інтернет-магазині Consafety представлений великий вибір засобів індивідуального захисту. Це окуляри, спецвзуття, спецодяг, тактичні навушники та цілий ряд інших аксесуарів. Кваліфіковані співробітники компанії допоможуть вам купити товар, що ідеально підходить для вашого конкретного випадку. Постійним клієнтам надаються приємні знижки.